Movies
Ratings
27
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0