Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0