Movies
Ratings
188
MotherRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
300Rated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0