Titles you rated
My LoveRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 1.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 0.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
New Year BluesRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Sink or SwimRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5