Series
Ratings
21
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0