Movies
Ratings
398
FrankensteinRated ★ 5.0
JulesRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
FatherhoodRated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 3.0