Series
Ratings
44- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Should We Kiss FirstRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0