Titles you rated
VeteranRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0