Movies
Ratings
779
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
OseamRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.0