Series
Ratings
46
Smile AgainRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0