Movies
Ratings
661
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
SidewallsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0