Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
KRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0