Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0