Series
Ratings
22
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0