Movies
Ratings
716
The BatmanRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5