Series
Ratings
200
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 4.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 3.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 3.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.0- TeletubbiesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5