Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.5
The 12 Day Tale of the Monster that Died in 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
MantisRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
Throne of BloodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Wild TalesRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5