Titles you rated
Volcano HighRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0