Movies
Ratings
109
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0