Movies
Ratings
50
Before SunriseRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0