Movies
Ratings
31
Toy StoryRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0