Movies
Ratings
90
The Way HomeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Flight Before ChristmasRated ★ 5.0
Tinker Bell and the Lost TreasureRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mike's New CarRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0