Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0