Movies
Ratings
202
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
Moomins on the RivieraRated ★ 3.0