Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Armour of GodRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 5.0
The BoatRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Operation: DaybreakRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.0