Titles you rated
ArahanRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
StuckRated ★ 3.5
The Manchurian CandidateRated ★ 3.5
ScreamersRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Karas: The RevelationRated ★ 3.5
BordertownRated ★ 2.5
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
Sleep TightRated ★ 3.5
Men in HopeRated ★ 3.0
GoemonRated ★ 2.0
Re-AnimatorRated ★ 3.0
Sex DriveRated ★ 3.5
Wag the DogRated ★ 3.5
City of EmberRated ★ 3.0