Movies
Ratings
403
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
The VillagersRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5