Movies
Ratings
62
I Am LegendRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0