Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.0