Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 5.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0