Titles you rated
21Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5