Movies
Ratings
71
TransformersRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0