Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5