Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Army of ThievesRated ★ 2.5
Army of the DeadRated ★ 3.0
PolarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
LambRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
HomunculusRated ★ 1.5
OldRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5