Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.0