Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
HappinessRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0