Movies
Ratings
190
Be with YouRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0