Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Yona of the DawnRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0