Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Freddy vs. JasonRated ★ 1.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 0.5
The Ring VirusRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0- Tales of the UnusualRated ★ 4.0
4th Period MysteryRated ★ 1.5
PossessedRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
PandemicRated ★ 2.0