Movies
Ratings
131
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5