Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5