Movies
Ratings
596
KOKUHORated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5