Movies
Ratings
250
AvatarRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Song for MarionRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
August without HimRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0