Titles you rated
AmélieRated ★ 4.0
The KidRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- A Table for TwoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5