Titles you rated
Finding DoryRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5