Titles you rated
GravityRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 1.5