Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0