Movies
Ratings
72
HopeRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.0