Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0