Movies
Ratings
58
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0